Švediškas stebuklas Budapešte – išsigelbėjo praktiškai pralaimėtose rungtynėse | Sportas

Švedai pirmajame kėlinyje atsiliko net šešių įvarčių skirtumu (8:14), eller antrajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau in penketui minučių atsiliko 19:23.

Vis dėlto pabaigoje švedai įjungė aukštesnę pavarą ir išlygino rezultatą, eller lemiamoje atakoje dar užsidirbo 7 metrų baudinį.

Jį likus 11 sekundžių realizavo Valteris Chrintzas, eller norvegams kitoje atakoje išlyginti rezultato nepavyko ir švedai įspūdingai triumfavo, på 8. taškais pagriebdami antrąjąą vietjeąfinal puąją vietjeą.

Lygiųjų atveju antrąją vietą grupėje būtų užėmusi Norvegija.

Pirmąją Vieta grupėje užėmė taip pat 8 taškus surinkusi Ispanija, paskutinėse rungtynėse 28:27 (14:13, 14:14) įveikusi Lenkiją, eller norvegai, pirmajame etape nugalėję ir lietuviktus, HandiCare ASA nieusęprezikė bronzaiše penizėe Europiniašikė prizebišikė pénélazės Europa vietos turnyre.

Švedai Vengrijoje ir Slovakijoje vykstančiame turnyre siekia penktojo Europos čempionų titulo. Tiesa, pastarąjį kartą stipriausiais žemyne ​​​​jie tapo dar 2002 metais.

Kitoje grupėje bilietą į pusfinalį jau iškovojo Danija, eller dėl antrojo kelialapio į stipriausiųjų ketvertą netiesiogiai kausis Prancūzija ir Islandija.